More Website Templates @ TemplateMonster.com - July 28, 2014!

Biz/Bizzat/Kendimiz

Her şey aslında biz bunu yaparız dediğimiz an başladı. Ve Victor Hugo'nun da deyişiyle;
"Zamanı gelen bir fikrin karşısında hiç bir ordu duramaz." dedik ve yola koyulduk.
Sonrasında mı? Araştıdık, sorguladık, her şeyden önce iletişim dedik. Düşündük, tartıştık, gecemizi gündüzümüze kattık, ilham aldık, tasarladık işimizi aşkla yaptık .
‘Çünkü biz en güzel işlerin aşktan doğduğuna inandık’.

Ne yapıyoruz?

1
Kurum kimliği ve değerlerini kurumsal iletişim ile dış dünyaya olumlu yansıtmak önemlidir. Biz, hedefiniz doğrultusunda iletişim çözümleri öneririz; etkinlik, konu ve sözcü yönetimi araçlarıyla kurumların iletişim davranışını şekillendirir ve gerektiğinde yeniden yapılandırırız. Evet, yaparız.
2

Hızlı rekabet ortamında kurumların itibarı, neredeyse elle tutulur, gözle görülür hale gelmiştir. Hedef kitle nezdinde, yıllarca çaba sarf edilerek oluşturulan algının, hassasiyetle, düzenli ve stratejik yönetilmesi de şarttır. Üstelik algı fazlasıyla kırılgandır, en küçük kriz durumunda zarar görme olasılığı vardır. Çözümü ise hem çalışanlarına, hem de kamuoyuna karşı aynı şeffaf ve hesap verilebilir tutumu benimsemektir. Gemini, iş ortakları için iyi günde, kötü günde öngörülebilir senaryoları ve stratejileri tasarlar.

3
Tam olarak kalitenizi yansıtacak biçimde, kullanışlı, şık, modern ve kolay ulaşılabillir web siteleri sunuyoruz. E-ticaret sitesi ve kendi kontrolünüz altındaki sitenizle geniş manevra alanına sahip olabilirsiniz.

4
Her ne kadar artık sanal dünya çağında olsakta, elindeki dökümanı hissetmek isteyen kişi sayısı azımsanamaz. Dergi, katalog, broşür, el ilanları ise bunların en başında gelir. Ve hala etkilidir.

5
İnternet koca bir umman. Firma ve kişiler ise sadece bir kum tanesi olarak hayatlarını sürdürmeye çalışmakta. En parlak kum tanesi olmak ise biraz çalışma gerektirir. Bunun için uğraşmaya değer. Arama motorlarında üst sıralarda yer bulmanızı sağlayabiliriz.
6
Google partneri olarak size hizmet sunuyoruz. Adwords ve diğer Google hizmetlerini kullanarak bilinirliğinizi ve bulunurluğunuzu geliştiriyoruz.